hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2020-11-16

Niepołomice. Z budowy obwodnicy kradli akumulatory.Policjanci z Komisariatu Policji w Niepołomicach zatrzymali na gorącym uczynku 3 mężczyzn podejrzanych o kradzież dwóch akumulatorów o wartości blisko tysiąca złotych. Sprawcy wymontowali je z zaparkowanego na terenie budowy spychacza. Skradzione przedmioty odzyskano i przekazano właścicielowi a podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawiania wolności.


10 listopada b.r. funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego w Niepołomicach, zauważyli samochód osobowy marki Mitsubishi, który stał zaparkowany obok spychacza w rejonie miejsca budowy obwodnicy. W pojeździe tym znajdowali się trzej mężczyźni a ich zachowanie i pobyt w tym miejscu wydawał się podejrzany bowiem prace budowlane nie były już prowadzone od kilku godzin. Funkcjonariusze podjęli interwencję i wylegitymowali przebywających w samochodzie trzech mieszkańców gminy Niepołomice - w wieku 20, 23 oraz 29 lat. Podczas kontroli mundurowi ujawnili w pojeździe dwie sztuki akumulatorów, które sprawcy wymontowali chwilę wcześniej ze spychacza. Odzyskane akumulatory o wartości blisko tysiąca złotych przekazano właścicielowi. Podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży, za co grozi im kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Wieliczka   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka