hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-10-11

Nieprawidłowe parkowanie m.in. na Sienkiewicza i Rynku Górnym – już jutro debataKomenda Powiatowa Policji w Wieliczce zaprasza do udziału w debacie społecznej, poświęconej zagadnieniom niewłaściwego pozostawiania pojazdów na ulicy Sienkiewicza, Piłsudskiego i Rynek Górny w Wieliczce. Niniejsza debata organizowana jest pod hasłem: ,,Nieprawidłowe parkowanie pojazdów na ulicy Sienkiewicza, Piłsudskiego i Rynek Górny w Wieliczce”.


Debata odbędzie się w dniu 12 października 2021 r. w godz. 16:00-17:30 w Wieliczce ul. Piłsudskiego 105, Powiatowy Park Rozwoju (tj. Kampus Wielicki). Debata społeczna jest doskonałą formą komunikowania się ze społeczeństwem w sprawach dotyczących bezpieczeństwa i porządku publicznego. Umożliwia poznanie problemów oraz oczekiwań lokalnej społeczności, a także włącza obywateli w wypracowanie sposobów eliminacji występujących zagrożeń.

KPP Wieliczka
   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021