.
Opublikowano: 2024-01-09

NIESAMOWITA METAMORFOZA W PROJEKT ZDROWIE!Po raz kolejny możemy pochwalić się sukcesem jednej z naszych podopiecznych! Pani Dominika w przeciągu 5 miesięcy schudła aż 23 kg – niesamowity efekt! Pozytywne nastawienie i chęć walki o siebie, swoją sylwetkę oraz najważniejsze - o swoje zdrowie rosły z każdą kolejną wizytą. Sprawiły również, że cel który nasza bohaterka sobie wyznaczyła został przez nią osiągnięty! Serdecznie gratulujemy Pani Dominice oraz zapraszamy do przeczytania wywiadu!
Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzję o odchudzaniu?

Ponieważ spora nadwaga zaczynała przeszkadzać mi w pracy i w życiu codziennym. Szybkie męczenie się i pocenie było uciążliwe. To były główne powody dla których odważyłam się do Pani zadzwonić i się umówić na wizytę.

Jakie błędy żywieniowe popełniała Pani przed kuracją?

Szczerze mogę się przyznać że jadłam o wiele za dużo i o byle jakich porach. Dodatkowo, to co jadałam najczęściej to przypadkowe, często wysoce przetworzone przekąski. Uwielbiałam słodycze i czipsy. Często wcale nie byłam głodna, a podjadałam głównie z nudy.

Czy na początku miała Pani jakieś obawy?

No oczywiście. że sobie nie poradzę to było największą obawa. Bałam się że nie zmienię nawyków, że będzie mi trudno, niewygodnie wprowadzać zmiany. Następnie, że będę na diecie chodzić głodna i zła, ale dieta jest tak dobrze ułożona że o głodzie niebyło mowy.

Jak wspomina Pani pierwsze tygodnie trwania diety?

Pierwsze dni były trudne – musiałam wprowadzić konkretne zmiany, lepiej się organizować w kuchni. Musiałam się nauczyć jedzenia o stałych porach. Planować posiłki na cały dzień, albo kilka dni, jeśli miałam w danym okresie więcej pracy. Z czasem wszystko to weszło mi w nawyk. Jedząc regularnie czułam się pełna energii, a słodycze i słone przekąski poszły w niepamięć. W czasie kuracji nie byłam głodna, zazwyczaj towarzyszyło mi dobre samopoczucie, lepsze niż przed kuracją.

Co Panią najbardziej motywowało?

Kilogramy lecące w dół na równi z pozytywną reakcją najbliższych i koleżanek w pracy. Bardzo motywujące były również ubrania w mniejszych rozmiarach.

Czy jest Pani zadowolona z efektów kuracji?

Na 100% w życiu nie myślałam że uda mi się aż tyle schudnąć. Wystarczy zrobić pierwszy krok i zapisać się. Podejście Pani dietetyk bardzo motywuje. Nawet przy małych wpadkach podnosi na duchu i doradza co zrobić by w przyszłości się one nie zdarzały.

Czy poleciłaby Pani innym osobom Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie?

Z całą pewnością. Atmosfera na wizytach jest bardzo pozytywna. Bez stresu i wstydu. Jeżeli masz nadwagę nie krępuj się, będziesz w dobrych rękach. Warto zawalczyć o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją metamorfozę z Projektem Zdrowie, wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu: 572 290 305 lub skontaktujesz się za pomocą formularza kontaktowego na stronie www.wieliczka.projektzdrowie.info. Podczas konsultacji dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Pamiętaj, że pierwsza konsultacja jest bezpłatna i to Ty decydujesz o kontynuacji kuracji bez żadnych umów i bez zobowiązań. Chcesz wiedzieć, jakie efekty osiągają Pacjenci w naszych gabinetach? Zobacz metamorfozy na stronie https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/ i przekonaj się, że warto zrobić ten pierwszy krok, tak jak zrobili go inni.

Projekt Zdrowie Wieliczka
Polskie Centra Dietetyczne
ul. Sienkiewicza 35
32-020 Wieliczka
Tel.: 572 290 305
E-mail:
wieliczka@projektzdrowie.info


mgr Justyna Bukowiec


artykuł sponsorowany35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022