hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-11-18

Niezawodna kabina prysznicowaPotrzebujesz kabiny, do której łatwo wejść? Takiej, w której się wykąpiesz? Jeśli poszukujesz kabiny prysznicowej to na pewno tego właśnie od niej oczekujesz. Te funkcje spełni niemal każda kabina. Jednak nie każda kabina prysznicowa będzie niezawodna, bezpieczna i komfortowa. Do tego nie każda będzie ładna i nie każda wpisze się w obecne trendy wnętrzarskie i wymagania nowego budownictwa.


Niezawodna kabina prysznicowa New Trendy

Czym charakteryzuje się niezawodna kabina? Wyobraź sobie drzwi, które idealnie przylegają do ściany czy ościeżnicy. Podobnie jak ścianki kabiny. Dzięki temu jest szczelna i woda nie wydostaje się na zewnątrz, a w łazience łatwiej zachować czystość. Wyobraź sobie także, że drzwi otwierają się i zamykają bez zarzutu, dzięki czemu nie masz problemu z ich zacinaniem się i łatwo je użytkować. Dodaj do tego szybę z bezpiecznego szkła, którą łatwo się czyści. Taką, na której nie pozostają zacieki ani osad z mydła. Tak, to właśnie jest niezawodna kabina prysznicowa. Znajdziesz taką w ofercie marki New Trendy. Kabiny prysznicowe dzieli z reguły na ich usytuowanie w pomieszczeniu. Innymi słowy, sposób montażu w łazience.

Kabiny prysznicowe - narożne
Najczęściej spotykane to kabiny prysznicowe narożne, które nie zajmują dużo miejsca. Wśród nich znajdziesz kabiny półokrągłe, kwadratowe, prostokątne i inne.

• Wolnostojące kabiny
Coraz rzadziej spotyka się kabiny wolnostojące, które możesz postawić z dala od ścian. Z reguły wymagają instalacji hydraulicznej w specyficznych miejscach, co zniechęca inwestorów do ich zakupu.

Kabiny przyścienne
To kabiny, których jedna lub dwie ze ścian montowane są do ścian pomieszczenia.

Kabiny typu walk-in
Bardzo modne, nowoczesne rozwiązanie. To tak naprawdę jedna ścianka prysznicowa, która zasłania część wnęki kabiny. Bardzo ładne i minimalistyczne rozwiązanie. Jednak część wody może wydostawać się na zewnątrz.

Drzwi prysznicowe
Czasem w łazienkach budowane są wnęki, które wymagają jedynie drzwi prysznicowych aby stały się kompletną kabiną. Drzwi mogą być uchylne lub przesuwne.

Jak wybrać kabinę prysznicową?

Zwróć uwagę na wielkość Twojej łazienki i miejsca w jakim zamierzasz postawić tudzież zainstalować kabinę prysznicową. Wygodna kabina, jednocześnie najpopularniejsza ma wymiary 90x90 cm. Jednak istnieją zarówno mniejsze jak i większe. Dlatego musisz zacząć od dobrego pomiaru. Następnie przemyśl czego dokładnie oczekujesz i jaki efekt aranżacyjny chcesz uzyskać.

Nowoczesne kabiny prysznicowe

Wysoką jakość, niezawodność i komfort użytkowania zapewnią Ci nowoczesne kabiny prysznicowe marki New Trendy, która jest liderem na rynku europejskim w produkcji kabin prysznicowych. Dlatego jeśli potrzebujesz produktu, który spełni swoją funkcję, zaspokoi Twoje potrzeby i będzie Ci służyć lata, zdecyduj się na produkt z ich oferty.

artykuł sponsorowany


projekt zdrowie   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021