.


leroy merlin


Opublikowano: 2020-10-19

Nocny pościg i ujęcie pijanego kierowcy przez załogę agencji ochrony VIP PATROLW nocy z soboty na niedzielę (17-18 października) w miejscowości Wola Batorska (gm. Niepołomice), załoga interwencyjna agencji ochrony VIP PATROL podczas patrolowania okolicy zauważyła samochód jadący „zygzakiem”.


Pijany mężczyzna, który prowadził samochód osobowy marki Opel jechał „zygzakiem” oraz pod prąd, stwarzając realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Gdy zauważyli to pracownicy firmy ochroniarskiej, którzy przejeżdżali w pobliżu, postanowili zareagować i zakończyć niebezpieczną jazdę pijanego kierowcy. Ruszyli w pościg za Oplem, po około 30 minutach udało się ująć mężczyznę. W samochodzie znaleziono puste butelki po wódce. Na miejsce została wezwana policja z KPP w Wieliczce, której ochroniarze przekazali pijanego kierowcę. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący Oplem miał ponad 1,5 promila alkoholu.

Dzięki czujności i wzorowej postawie załogi VIP PATROL być może udało się uniknąć tej nocy tragedii na ulicach Niepołomic.   

Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek