carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-04-02

Nowa rzeźba na wielickim rynku [prima aprilis – sprostowanie]


No niestety, zapewne ku wielkiemu zaskoczeniu czytelników… musimy ogłosić, że na wielickim rynku nie ma popiersia burmistrza i zapewne tego typu wystawy nigdy nie będzie. Wczorajsza informacja na ten temat była primaaprilisowym żartem.

fotomontaż / WieliczkaCity.pl

Niektórzy zachowali należytą tego dnia czujność i szybko zorientowali się, że był to żart. Niemniej jednak informacja o nowej rzeźbie na wielickim rynku cieszyła się dużym zainteresowaniem i wywołała wśród wielu czytelników sporych rozmiarów uśmiech na twarzy a to właśnie przede wszystkim chodziło.

http://www.wieliczkacity.pl/dzialy/aktualnosci/nowa-rzezba-na-wielickim-rynku/ = prima aprilis

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021