.


leroy merlin


Opublikowano: 2020-07-02

Nowe atrakcje w wielickim parku linowym Xtreme ParkW rozpoczętym sezonie 2020 w Xtreme Park, nie zabraknie nowości. Goście wielickiego parku linowego mogą korzystać z nowych atrakcji, czyli dmuchanego zamku dla najmłodszych oraz całkiem nowej oferty gastronomicznej.


Najmłodsi goście mogą uatrakcyjnić swój pobyt w parku, korzystając z dmuchanego zamku. Jak wiadomo, dzieci uwielbiają biegać i skakać, trudno wyobrazić sobie do tego coś lepszego niż dmuchane atrakcje. Nowy, wysokiej jakości kolorowy dmuchany zamek dla dzieci w różnym wieku, można spotkać w wielickim parku linowym w pogodne dni. Do tego polecamy profesjonalną obsługę zjeżdżalni.

Kolejna nowość dedykowana zarówno dla dzieci jak i dorosłych to atrakcyjna oferta gastronomiczna Xtreme Park. Mowa m.in. o pysznych zapiekankach, frytkach, gofrach, lodach oraz lemoniadach. Wyjątkowa obsługa i doskonały smak oferowanych potraw i smakołyków sprawią, że nikt nie wyjdzie z parku głodny.

Z atrakcji wielickiego parku linowego można korzystać codziennie. Park jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00, w weekendy natomiast od 10:00 do godziny 20:00. ‘

Xtreme Park Wieliczka to system przeszkód zawieszonych miedzy drzewami nad ziemią. Na dwóch trasach (dla dzieci i dorosłych) o różnym stopniu trudności znajduje się łącznie 35 przeszkód. Pokonanie trasy to przede wszystkim wspaniała przygoda z dużą dawką pozytywnej adrenaliny. Znakomitą atrakcją są zjazdy tyrolskie na linie, z czego najdłuższa ma aż 80m! Rozrywka na wysokim poziomie zarówno dla dzieci jak i dorosłych!

Nad bezpieczeństwem uczestników zawsze czuwa wykwalifikowana kadra, która najpierw przeszkoli, a następnie chętnie służy pomocą i udzieli porad na temat sprawnego przejścia tras. Sprzęt jak zawsze po każdym użyciu jest dokładnie dezynfekowany, a uczestnicy parku pokonują trasy w bezpiecznych odległościach.   

Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek