hyundai


.mazda

Opublikowano: 2022-04-19

Nowe miejsce na hotelowej mapie MałopolskiDobrych hoteli i bogatym zapleczem na terenie Małopolski nigdy dość. I choćby powstało ich jeszcze kilkadziesiąt, to jeśli tylko będą miały do zaoferowania swoim Gościom wyjątkowej atmosfery połączonej z dużą dawką atrakcji, nigdy nie będą świeciły pustkami.


Lokalizacja

Właśnie takim wyjątkowym miejscem pełnym uroku i atrakcji jest Hotel położony w malowniczym Giebułtowie. Jest to miejscowość położona 2 km od Krakowa. W okolicy znajduje się Ojcowski Park Narodowy oraz krakowski Rynek Główny. Kurort znajduje się więc blisko środka dużego miasta, ale jest jednocześnie daleko od jego zgiełku, a blisko natury.

Restauracja

Tennis & Country Club Hotel posiada piękną restauracje "Zielony Zakątek", która ma bogaty wybór posiłków. Wszystko przygotowane jest przez najlepszą, doświadczoną kadrę. Dużo uwagi przykładane jest do estetyki dań. Wszystko łączy się w cudowną, smakowitą całość. Mamy szeroki wybór: przystawek, zup, dań głównych, sałatek, posiłków skomponowanych specjalnie dla dzieci, deserów, burgerów, pizzy, napojów alkoholowych i bezalkoholowych oraz smoothie. Obsługa jest miła i pomocna. Dania przygotowywane są w otwartej kuchni, na oczach gości. Konsumpcja przebiega na pięknym tarasie z widokiem na góry i rozgrywane mecze. Nasze posiłki głównie inspirowane są tradycyjną polską kuchnią, ale wplatamy w to również elementy kuchni francuskiej i włoskiej, dzięki czemu tworzymy unikatowe dania.

Organizacja eventów

TCC hotel jest otwarty na organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Personel podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Menu można wybrać z karty bądź zmodyfikować je pod gości. Najważniejsze jest jest zawsze zadowolenie klienta, dlatego obsługa dokłada wszelkich starań, aby każda impreza była spełnieniem wszystkich wymagań i oczekiwań.

Oferta dla firm

Na terenie hotelu do dyspozycji są 3 kameralne, klimatyzowane sale konferencyjne. Są idealne do organizacji szkoleń, konferencji, przyjęć, bankietów, itp. Dodatkowo ośrodek będzie idealnym miejscem do zorganizowania integracji zespołu. Zapewniamy zajęcia integracyjne, uroczyste kolacje czy atrakcje scalające zespół. Świetnym sposobem może być sportowa rywalizacja pracowników na kortach tenisowych. Oferowane są pakiety "Tennis Express" , które uczą podstaw gry. A to doskonały pomysł na oderwanie pracowników od biurka, zintegrowanie, nabycie nowych umiejętności oraz przemycenie odrobiny rywalizacji, która w ich pracy jest codziennością. Jest opcja zorganizowania całego eventu sportowego dla firm.

Hotelowe atrakcje

- Strefa Relaksu Basenova - zawiera basen, który świetnie sprawdzi się do dodatkowej aktywności; sauna infrared, czyli sauna na podczerwień, jest ona stworzona nawet dla osób z problemami układu oddechowego, pomaga się zrelaksować i wyciszyć; sauna parowa, która ma wiele pozytywnych oddziaływań na nasz organizm, min. usunięcie z organizmu toksyn, przyspieszenie krążenia krwi, dodaje energii i pomaga wydzielić endorfiny; grota solna, która nie tylko pomaga się zrelaksować, ale również pomaga w walce z schorzeniami układu oddechowego, skórnymi, a nawet pokarmowego

- Korty tenisowe - w sezonie letnim mamy do dyspozycji 10 kortów, natomiast w sezonie zimowym 7. Prowadzimy zajęcia dla wszystkich kategorii wiekowych, które zarażą pasją oraz uczą gry i dostarczą mnóstwa zabawy.

- Active Academy - siłownia, która dysponuje treningami grupowymi oraz indywidualnymi, fizjoterapią oraz zajęciami dla dzieci i rodzin.

Atrakcje w pobliżu hotelu

Szlaki rowerowe i piesze - dostępnych jest 5 szlaków rowerowych o różnej długości i poziomie trudności. Znajduje się też 6 szlaków pieszych. Wszystkie drogi pozwolą zwiedzić najładniejsze miejsca i rozkoszować się bliskością natury.

artykuł sponsorowany


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021