.
Opublikowano: 2023-08-30

Nowe osiedla mieszkaniowe w KrakowieWynajmowanie mieszkania na nowym osiedlu mieszkaniowym to korzyści przekładające się na lepszą jakość życia i komfort mieszkania. Okazuje się, że nowoczesne udogodnienia, lokalizacja, bezpieczeństwo i ekologia to tylko niektóre z atutów, które mogą przyciągnąć przyszłych mieszkańców. Podczas wyboru miejsca do zamieszkania dobrze rozważyć nowe osiedle mieszkaniowe. Mieszkając w takim miejscu, można zyskać dostęp do wielu udogodnień.


Postaw na mieszkanie w dogodnej lokalizacji

Nowe osiedla w Krakowie dają szansę na nawiązanie relacji z sąsiadami. Wspólne imprezy, spotkania czy wydarzenia kształtują społeczność, która może okazać się niezmiernie cenna, zwłaszcza dla osób przybywających do nowego miasta czy regionu. Zamawiając mieszkanie od dewelopera, często jest szansa na finalne wykończenie swojego lokum wedle własnych preferencji. Mowa tutaj o różnego typu personalizacji wnętrza, co pozwala na dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb.

W Krakowie znajduje się osiedle Forma Otwarta, które słynie nie tylko z nowoczesnych i komfortowych mieszkań, ale też z dogodnej lokalizacji gwarantującej doskonałą komunikację z resztą miasta. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej ułatwia podróżowanie do pracy, szkoły czy na zakupy.

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe - Forma Otwarta


Jeżeli szukasz nowoczesnych mieszkań w dobrej lokalizacji, koniecznie zapoznaj się z osiedlem Forma Otwarta. Miejsce to może pochwalić się m.in. przepiękną zielenią. Aleja dębowa i ogródki kieszonkowe tworzą przyjazne otoczenie sprzyjające odpoczynkowi i relaksowi. Pomimo tego że osiedle to oferuje spokój i urok życia na obrzeżach, to miasto nadal jest blisko. Świetnie połączenie komunikacyjne sprawia, że można cieszyć się urokami Krakowa zawsze wtedy, kiedy ma się na to ochotę.

Na osiedlu znajduje się razem 128 mieszkań 2-,3-, i 4-pokojowych o metrażach od 39 do 130 m2, dzięki czemu każda osoba znajdzie coś idealnego dla siebie i swojej rodziny. Można liczyć na balkon oraz zielone ogródki. Termin realizacji projektu to IV kwartał 2024 roku. Mieszkania z tarasem Kraków są na wyciągnięcie ręki. Koniecznie zapoznaj się z ofertą dewelopera EkoPark.

artykuł sponsorowany


   35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022