.


Opublikowano: 2022-09-29

Nowe osiedle w Wieliczce już w budowieRozpoczęła się budowa Osiedla Solnego - nowej inwestycji mieszkaniowej w Wieliczce. Krakowski deweloper KG Group stworzył projekt z najszerszą ofertą mieszkaniową w mieście.


Osiedle Solne powstaje w pobliżu ul. Św. Barbary, w spokojnej okolicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Będą to dwa budynki o nowoczesnej architekturze, tworzące elegancką i komfortową do życia przestrzeń.

W budynkach Osiedla Solnego znajdzie się w sumie około 150 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach i układach. - Zależało nam na tym, żeby dać przyszłym mieszkańcom możliwie najszerszy wybór, tak aby każdy mógł znaleźć mieszkanie idealne dla siebie - mówi Krzysztof Gaczorek, prezes zarządu KG Group. W ofercie Osiedla Solnego znajdują się mieszkania o powierzchniach od około 30 do ponad 80 m2 z ogródkami, loggiami i balkonami. - Zadbaliśmy o to, aby każde z nich było możliwie najbardziej funkcjonalne, ustawne i komfortowe, dlatego nie mam wątpliwości, że w naszych mieszkaniach świetnie będzie się czuć zarówno singiel, jak i kilkuosobowa rodzina - dodaje prezes KG Group.

Osiedle Solne budowane jest z jednej strony w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowanej i z pełni rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu znajdują się m.in. liczne sklepy, szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy czy przystanek szybkiej kolei.

Niezwykle istotną zaletą Osiedla Solnego jest również cena. - Naszym celem było stworzenie osiedla, które będzie atrakcyjne dla klientów pod kątem samego projektu, a jednocześnie będzie przystępne finansowo. Myślę, że nam się to udało, bo ceny mieszkań na Osiedlu Solnym są zdecydowanie niższe niż choćby w inwestycjach na pobliskim krakowskim Prokocimiu - mówi Krzysztof Gaczorek.

Budowa Osiedla Solnego już się rozpoczęła. Zakończenie planowane jest na III kwartał 2024 roku.

Z pełną ofertą mieszkań Osiedla Solnego można zapoznać się na stronie www.osiedlesolne.pl lub w biurze sprzedaży w Krakowie przy ul. Telimeny vis a vis nr 40 (dzielnica Bieżanów-Prokocim).

Inwestorem Osiedla Solnego jest sprawdzony krakowski deweloper KG Group, który wybudował już kilkanaście budynków mieszkaniowych w Krakowie, Warszawie i we Wrocławiu, sprzedając w sumie ponad 1500 mieszkań. Wśród krakowskich inwestycji KG Group znajdują się m.in. Apartamenty Bandtkiego na Bronowicach, Osiedle Piltza na Ruczaju czy Osiedle Telimeny w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. KG Group jest również inwestorem centrów handlowych Atut, które znajdują się m.in. w Krakowie.

artykuł sponsorowany

 
Nowe osiedle w Wieliczce już w budowie - zobacz zdjęcia35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022