hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2020-01-22

Noworoczny zjazd karateków w Wieliczce18 stycznia w kompleksie sportowym Kampus Wielicki na 800 metrowej hali odbyło się trzy godzinne seminarium poświęcone kata kyokushin KWF wg. interpretacji shihan Antonio Pinero 9.dan prezydenta Światowej Federacji Kyokushin.


W wydarzeniu wzięło udział 60 osób z czego połowę stanowiły brązowe i czarne pasy. Ćwiczący reprezentowali 11 ośrodków które należą do Polskiej Organizacji Kyokushin kierowanej przez shihan Andrzeja Drewniaka 9.dan. W wydarzeniu uczestniczyły ośrodki : Wielicki, Żywiecki, Skawiński, Krakowski, YMCA, Zawiercie, Bukowno, Olkusz, KMKK, Skała, Nowa Huta. Seminarium składało się z dwugodzinnego treningu kata wraz z omówieniem zmian i interpretacji wg KWF poprowadzonego przez sensei Krzysztofa Kopciowskiego 3.dan głównego organizatora i kierownika ośrodka w Wieliczce oraz z pokazu bunkai, nauki sushiho i seipai pod okiem prezesa Małopolskiego OZK shihan Roberta Kopciowskiego 5. dan oraz sensei Konrada Kopciowskiego 1.dan. Wydarzenie uświetnili sensei Zbigniew Guździk 4.dan, sensei Sławomir Rudawski 4.dan, sensei Andrzej Kaganek 3.dan oraz kilkanaście innych czarnych pasów. Po treningu uczestnicy udali się do siedziby klubu na Ramen Party przygotowane przez członków WKKK.

fot. Jerzy Kamionka / Michał Gądek
Krzysztof Kopciowski

 
Noworoczny zjazd karateków w Wieliczce - zobacz zdjęcia   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka