hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-07-13

Nowy Gabinet dietetyczny w Wieliczce! Tylko teraz skorzystasz z bezpłatnych konsultacji.Za oknem robi się coraz cieplej, motywacja do ćwiczeń spada, a my coraz częściej pozwalamy sobie na lody, gofry, fast foody czy większe ilości alkoholu. Wyjeżdżamy na urlop typu all inclusive z ciągłym dostępem do jedzenia, słyszymy nieustające prośby dzieci „mamo, tato, zjedz za mnie”, a każdy postój w czasie podróży odbywa się w restauracji typu McDonald”s. Kolekcjonujemy nie tylko wspomnienia, ale także kalorie i często wychodzimy z założenia, że latem nie warto zaczynać się ponownie odchudzać.


Urlop na diecie czy dieta na urlopie?

- Wbrew pozorom lato jest bardzo dobrą porą na odchudzanie. Wysokie temperatury sprawiają, że mamy mniejszą ochotę na ciężkostrawne jedzenie, a łatwy dostęp do świeżych owoców i warzyw jest doskonałym sprzymierzeńcem w walce o idealną figurę. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji dietetycznej właśnie teraz. Wystarczy, umówić się na wizytę w naszym gabinecie dietetycznym – tłumaczy,Monika Gęga dietetyk,z nowo otwartego gabinetu Projekt Zdrowie w Wieliczce.

Często zapominamy o tym, że w letnich miesiącach mamy łatwiejszy dostęp nie tylko do letnich pokus, ale przede wszystkim do naturalnych, sezonowych produktów, z których łatwo można komponować wartościowe, smaczne i niskokaloryczne posiłki. Nie bez znaczenia jest też motywacja. W słoneczne dni mamy więcej energii i znacznie chętniej podejmujemy wyzwania. Dlatego też to właśnie teraz powinniśmy zacząć walkę o wymarzoną sylwetkę.

- Na wakacjach nie możemy się dać zwariować. Z jednej strony powinniśmy odpocząć od ciągłych restrykcji, z drugiej strony nie rezygnować całkowicie z naszych dobrych przyzwyczajeń. Dlatego serdecznie zapraszam wszystkich na konsultacje dietetyczne d naszego gabinetu w Wieliczce. Podczas konsultacji staramy się wypracować z Pacjentem kompromis tak, aby zachował proporcje pomiędzy tym, co zdrowe, a tym, co bezwartościowe - tłumaczy, Pani dietetyk Monika Gęga.

Nowa jakość dietetyki w Wieliczce

Czym wyróżnia się nowy gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie w Wieliczce? Jest to jeden z niewielu gabinetów dietetycznych w Polsce, który oferuje Pacjentowi wybór pomiędzy kuracją oparta tylko na diecie oraz kuracją opartą na połączeniu diety i suplementacji. Pacjent nie musi korzystać z obowiązkowej suplementacji, dlatego też z kuracji odchudzających mogą skorzystać seniorzy, kobiety w ciąży, matki karmiące, alergicy czy osoby z problemami zdrowotnymi. Co więcej, Pani dietetyk przykłada dużą wagę do tego, aby diety układane były na bazie sezonowych produktów, które można bez problemu znaleźć we wszystkich marketach w Wieliczce. Krótko mówiąc, otrzymane zalecenia dietetyczne nie nadszarpną domowego budżetu.

Dieta od lata, efekty na lata

Pamiętajmy, że dieta nie powinna być dla nas udręką lub karą, a sposobem na zdrowie i dobre samopoczucie. Zaczynając dietę, uczymy się, jak należy się prawidłowo odżywiać, tak aby później nie borykać się z żadnymi problemami zdrowotnymi. Tylko zdrowe odchudzanie pod okiem specjalisty pozwoli nam skutecznie zgubić nadmiar kilogramów.

Decydując się na spotkanie z dietetykiem Projekt Zdrowie w Wieliczce już teraz, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Konsultacja ta obejmuje analizę składu ciała oraz badanie poziomu tkanki tłuszczowej. Poznasz zapotrzebowanie kaloryczne swojego organizmu oraz otrzymasz szereg porad, jak zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Zapisz się już dziś:

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
www.projektzdrowie.info

E-mail: wieliczka@projektzdrowie.info

ul. H. Sienkiewicza 35
32-020 Wieliczka
Tel. 572 290 305

Fanpage Facebook "ProjektZdrowieWieliczka"

 
artykuł sponsorowany
    
likwidacja szkod komunikacyjnych

mrowkaRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka