carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2016-06-03

Nowy numer PULSU WIELICZKI już jest!Drodzy czytelnicy! Już w najbliższy piątek do Waszych rąk trafi nowy numer PULSU WIELICZKI


Dowiecie się m. in. jakie jeszcze atrakcje szykujemy dla Was w ramach projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY, a także poznacie szczegóły innych ważnych wydarzeń w naszym mieście - SUMMER MUSIC FESTIVAL czy też WIELICZKA SKRĘCA LINĘ.

W tym numerze przeczytacie również o WTS Solna Wieliczka i jej awansie do I ligii, a także o pełnym energii Komitecie Parafialnym ŚDM z Koźmic Wielkich. W ramach cyklu historycznego poznacie natomiast Józefa Hieronima Retingera – Polaka, „który wymyślił rząd światowy”.

Nowego numeru szukajcie w stałych punktach dystrybucji.
Życzymy przyjemnej lektury!

CKiT   
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza