.
Opublikowano: 2023-05-23

Nowy oddział wypożyczalni budowlanej Renta w Krakowie już otwarty!Wynajem sprzętów budowlanych czy zakup na własność? Okazuje się, że wypożyczalnie sprzętu budowlanego mają dla klientów znacznie lepszą ofertę niż kupno często bardzo drogich narzędzi i maszyn budowlanych. W Krakowie otwarto nowy oddział wypożyczalni sprzętu budowlanego Renta. To świetna okazja, by poznać historię firmy oraz sprawdzić, na czym polegają tego typu usługi i dlaczego warto z nich korzystać.


Wynajem sprzętu budowlanego – na czym to polega?

Wynajem sprzętu budowlanego to usługa polegająca na wypożyczeniu wybranych narzędzi czy maszyn budowlanych na określony czas w niewielkich kosztach. Kwoty, które musi uiścić klient za wynajem wybranego sprzętu, są wielokrotnie niższe niż koszty zakupu urządzeń i narzędzi na własność.

Taką usługę oferuje wypożyczalnia Renta Kraków. Firma, która obecnie otwarła już drugi oddział w Krakowie. Historia wypożyczalni Renta zaczęła się w 2016 roku, w fińskiej miejscowości Vantaa. Z czasem do przedsiębiorstwa dołączały kolejne firmy, a od 2019 roku wypożyczalnia może się pochwalić międzynarodowym zasięgiem i docieraniem do klientów w całej Polsce.

Oferta wypożyczalni Renta w Krakowie

Nowo otwarty, drugi już oddział wypożyczalni w Krakowie, to propozycja zarówno dla miłośników majsterkowania, amatorów, którzy samodzielnie podejmują się niektórych prac budowlanych, naprawczych czy remontowych przy swoim domu, a także profesjonalistów szukających specjalistycznych sprzętów i urządzeń budowlanych.

Renta oferuje wynajem narzędzi podstawowych oraz specjalistycznych. W szerokiej ofercie znalazły się bowiem drabiny, agregaty prądotwórcze, elektronarzędzia, takie jak wiertarki, wkrętarki, cykliniarki czy młoty udarowe. Wypożyczyć można ponadto sprzęty i maszyny niezbędne na placu budowy – zarówno obiektu prywatnego, jak i firmowego czy użyteczności publicznej. Dostępne są zatem maszyny do pracy z betonem, maszty oświetleniowe, rusztowania, ładowarki, podnośniki czy też minikoparki.

Wypożyczalnia narzędzi budowlanych w Krakowie proponuje na wynajem różnego typu piły, sprzęt ogrodniczy oraz sprzęt hydrauliczny, wozidła budowlane, walce oraz zbiorniki. Ponadto nie zabrakło profesjonalnych urządzeń, takich jak odkurzacze, myjki ciśnieniowe, osuszacze oraz nagrzewnice.

W obu oddziałach klienci mogą skorzystać z szeregu usług dodatkowych – poza podstawową, czyli wynajmem, dostępne są także usługi transportu, przechowywania oraz doradcze.

Wypożyczalnia maszyn w Krakowie z dwoma oddziałami – korzyści dla klientów

Obecność dwóch oddziałów wypożyczalni na mapie Krakowa to odpowiedź na potrzeby klientów z różnych części tego dużego miasta. Poza tym większa liczba narzędzi, sprzętów i maszyn na wynajem, a także zapewnienie szybszej i zdecydowanie bardziej efektywnej obsługi.

Renta może się pochwalić elastycznym i indywidualnym podejściem do każdego klienta, a wraz z kolejnym oddziałem jest to gwarancją sprawnej obsługi znacznie szerszego grona odbiorców.

Czym się wyróżnia wypożyczalnia sprzętu budowlanego Renta w Krakowie?

Zapewniamy kompleksową, a zarazem przyjazną obsługę klientów w obu naszych oddziałach. Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo albo odwiedzając wybrany oddział w Krakowie. Zapewniamy fachowe podejście i bezproblemową rezerwację wybranych sprzętów budowlanych. Klienci mogą je odebrać osobiście lub skorzystać z naszej pomocy w transporcie, aby z wynajmowanych urządzeń i maszyn móc korzystać w miejscu docelowym.

Otwarcie kolejnego oddziału to korzyści zarówno dla naszej wypożyczalni, jak i klientów. Możemy ich bowiem obsłużyć szybciej, efektywniej, a także jesteśmy w stanie zaoferować usługi szerszemu gronu odbiorców. To ważne, bo rynek budowlany w Polsce rozwija się dynamicznie i rośnie zapotrzebowanie na usługi wynajmu sprzętów budowlanych.

Postaw na wynajem maszyn budowlanych i ciesz się oszczędnościami!

Stawiając na wynajem narzędzi, maszyn i sprzętów budowlanych w naszych oddziałach w Krakowie, można cieszyć się oszczędnościami, dostępnością sprawdzonych, niezawodnych w działaniu i wydajnych urządzeń pochodzących od cenionych na rynku producentów. Z wypożyczalnią Renta współpraca się opłaca!

artykuł sponsorowany


   35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022