carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2013-10-24

O dwóch takich co ukradli Księżyc w Familijnej Niedzieli


W najbliższą niedzielę zapraszamy do Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce na spektakl „O dwóch takich co ukradli księżyc” w ramach cyklu FAMILIJNA NIEDZIELA. 27 X 2013r., godz. 10.50, Rynek Górny 6. Wstęp 5 zł.
Ostatnio, podczas trzeciej już Familijnej Niedzieli dzieci mogły w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce obejrzeć spektakl pt. „Dwie Dorotki”. Inscenizacja baśni braci Grimm spotkała się z ogromnym zainteresowaniem najmłodszych, którzy uważnie śledzili perypetie i przygody głównych bohaterek.


.......  Familijna Niedziela to cykl niedzielnych przedstawień teatralnych, na które zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Dynamiczne, pełne humoru, interaktywne przedstawienia teatralne prezentują najpiękniejsze ulubione przez dzieci bajki i baśnie. godz. 10.50 - pierwsza i ostatnia niedziela każdego miesiąca. Wstęp 5 zł  

Kuchnia Starohinduska w Mieście Kobiet

 

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka