carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2010-01-16

O. Opactwa Benedyktynów w Tyńcu odwiedzi Wieliczkę


27 stycznia bieżącego roku wielicka biblioteka będzie gościła Ojca Opactwa Benedyktynów w Tyńcu - Leona Knabita. O. Leon Knabit spotka się ze swoimi czytelnikami w wielickiej bibliotece o godzinie 17:00.  

Będzie to już druga wizyta tego znanego w całym kraju, odznaczonego przez prezydenta Orderem Odrodzenia Polski zakonnika w naszym mieście. W ubiegłym roku z końcem kwietnia Ojciec Leon spotkał się również w wielickiej bibliotece, ale wtedy spotkanie odbywało się z dziećmi oraz młodzieżą. W tym roku spotkanie ma się odbyć z dorosłą częścią czytelników.

Ojciec Leon Knabit był dobrym znajomym Papieża Polaka – Jana Pawła II. Jest autorem wielu publikacji, Prowadził również programy na antenie Telewizji Polskiej jak „Salomon”, „Credo”, czy „Ojciec Leon Zaprasza”.
 Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka