hyundai


.
Opublikowano: 2019-08-13

Od 19 sierpnia bezpłatne wejściówki na koncert WieliczkART w tężni Kopalni Soli "Wieliczka"Już po raz trzeci WieliczkArt zagości w tężni solankowej. 31 sierpnia w koncercie plenerowym wystąpią Joanna Kołaczkowska, Michał Łanuszka i Marek Piekarczyk z zespołem.


Tężnia tego wieczoru (początek o godz. 18:00) rozbrzmiewać będzie nie tylko świetną muzyką, ale i dobrym żartem - Joanna Kołaczkowska, mistrzyni polskiego kabaretu, na ten wieczór przygotowała specjalny repertuar. Piszą o niej "charakterystyczna aktorka posiadająca dar rozśmieszania ludzi" - istotnie przeobraża się w wiele postaci, mistrzowsko prezentując swój kunszt artystyczny.

Michał Łanuszka, od lat związany z Wieliczką i po uszy w niej zakochany, to człowiek wielu talentów: wokalista, gitarzysta, kompozytor, prezenter. W tężni usłyszymy również jego - i to nie tylko w roli prowadzącego. Gwiazdą wieczoru będzie Marek Piekarczyk z zespołem. Przez wiele lat związany z kultową grupą TSA - muzyk, wokalista, autor tekstów, a od czasu do czasu także aktor.

Koncert nie jest biletowany, ale aby w nim uczestniczyć trzeba mieć bezpłatną wejściówkę. Wejściówki będzie można odbierać od 19 sierpnia w Dziale Organizacji Imprez Kopalni Soli "Wieliczka" Trasa Turystyczna przy ul. Daniłowicza 10 (pon.-pt.8:00-18:00) do wyczerpania dostępnej puli.

Więcej informacji i regulamin koncertu na
https://www.kopalnia.pl/aktualnosci/imprezy/wieliczkart-juz-tuz-tuz

Klikając tutaj możecie obejrzeć nasz film z ubiegłorocznej edycji WieliczkART.Od 19 sierpnia bezpłatne wejściówki na koncert WieliczkART w tężni Kopalni Soli "Wieliczka" - zobacz zdjęcia   35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022