hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-04-30

Od 5 V zapisy na szczepienia w szybie RegisPierwsze szczepienia w Punkcie Szczepień Powszechnych w Regisie planowane są na 15 maja, rejestracja prowadzona jest już od 5 maja. - Nieprzypadkowo na punkt szczepień powszechnych wybraliśmy Regis. Szyb w samym sercu miasta to miejsce, do którego łatwo i szybko dotrzeć, również transportem publicznym lub na piechotę - podkreśla Michał Roehlich, Prezes Zarządu Kopalni Soli "Wieliczka" Turystyka.


- 2-3 zespoły szczepiące pozwolą nam przyjąć nawet 300-400 osób dziennie. Punkt wyposażyliśmy zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, a odbiór przeprowadzony przez Narodowy Fundusz Zdrowia wypadł pomyślnie".- podkreśla Michał Roehlich, Prezes Zarządu Kopalni Soli "Wieliczka" Turystyka., dodając: - "Jesteśmy dobrze przygotowani. Faktyczna realizacja szczepień uzależniona będzie od dostępności szczepionek dostarczanych przez Agencję Rezerw Materiałowych".

W Regisie zorganizowano punkty badań, stanowiska szczepień, poczekalnię, punkt udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, stanowiska rejestracyjne oraz informacyjne. Wejść do znajduje się od strony południowej, czyli od ul. W. Sikorskiego. Punkt będzie czynny 7 dni w tygodniu. Jak zarejestrować się na szczepienie w Regisie? Można zrobić to bezpośrednio, dzwoniąc pod numer 12 278 75 12 lub osobiście (7 dni w tygodniu w godz. 8.00-18.00, a od 8 maja w godz. 8.00-19.00). Można też skorzystać z profilu pacjent.gov.pl lub całodobowej bezpłatnej infolinii 989.   


likwidacja szkod komunikacyjnychRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka