carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-02-05

Od 9 lutego autobusy linii 304 i 224 zmieniają trasę - zobacz jak pojadą


Uprzejmie informujemy, że w związku pracami drogowymi na terenie Wieliczki od dnia 09.02.2015 r. (poniedziałek) zostaną wprowadzone następujące zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie:

fot. WieliczkaCity.pl

linia 224 – kursować będzie z Centrum Jana Pawła II do przystanku Wieliczka Kopalnia Soli bez zmian, następnie ulicą Goliana, Piłsudskiego do pętli Wieliczka. Nieczynny będzie przystanek Wieliczka Rynek. Zostanie uruchomiony przystanek Wieliczka Cmentarz,

linia 304 – kursować będzie z Dworca Głównego Zachód do przystanku Wieliczka CPN bez zmian, następnie ulicami Narutowicza i Piłsudskiego do pętli Wieliczka. Nieczynne będą przystanki Wieliczka Park, Wieliczka Kopalnia Soli, Wieliczka Rynek. Uruchomione zostaną przystanki Wieliczka Kościół i Wieliczka Cmentarz.

Rozkłady jazdy zostaną zmienione.

W związku z urealnieniem czasów przejazdu od dnia 09.02.2015 r. (poniedziałek) korekcie ulegną rozkłady jazdy linii 204 i 244. Ponadto, dla linii 244 uruchomiony zostanie przystanek Góra Borkowska w kierunku Wieliczki po skręcie z ulicy Zawiłej w Zakopiańską (przed dojazdem do Borku Fałęckiego).

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021