.


Opublikowano: 2017-09-30

Od jutra nocna i świąteczna opieka zdrowotna będzie również w WieliczceZamieszania z nocną i świąteczną opieką zdrowotną Wieliczce ciąg dalszy, jednak wygląda na to, że Wieliczka będzie miała jednak dostęp do lekarza zarówno w nocy jak i dni wolne od pracy.


Dziś na stronie Małopolskiego oddziału NFZu pojawiła się informacja, że od 1 października będą funkcjonowały dwa dodatkowe punkty przyjęć pacjentów. Jeden w Skawinie, a drugi właśnie w Wieliczce. Od jutra w Wieliczce nocna i świąteczna opieka zdrowotna będzie świadczona przy ulicy Grottgera 30. To jest niewątpliwie bardzo dobra wiadomość. Zła wiadomość jest taka, że dyżur będzie pełnił jeden lekarz, co oznacza, że nie będzie pediatry dla najmłodszych pacjentów. Nie mniej jednak jak czytamy w komunikacie NFZu, lekarz dyżurujący będzie również badał dzieci.   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022