carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2012-11-28

Odblaskowa Szkoła 2012 - wyniki


Już po raz trzeci Szkoła Podstawowa nr 3 w Niepołomicach Podgrabiu znalazła się w wśród najlepszych w województwie małopolskim/ 1095pkt/. Szkoła zwyciężyła I edycję konkursu w 2010 roku oraz ponownie tegoroczną. Dyrektor „Odblaskowej Trójki” Pani Irena Karcz nie kryła ogromnej radości dowiedziawszy się, iż jej szkoła ponownie stanęła na podium.

Trzecie miejsce zajął jeden z laureatów ubiegłorocznej edycji - Szkoła Podstawowa w Zabierzowie Bocheńskim uzyskując 1070 pkt. W pierwszej dziesiątce znalazły się także Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach /VII miejsce – 1015pkt/ oraz Szkoła Podstawowa w Suchorabie /X miejsce – 995pkt/. W tym roku w konkursie „Odblaskowa Szkoła” udział wzięło 25 szkół z powiatu wielickiego. Wszystkie działania ukierunkowane były na zwrócenie uwagi nie tylko dzieciom ale też rodzicom, mieszkańcom na to jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. 

Ogłoszenie Jury dotyczące wyników III Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła” Jury Konkursu, składające się z przedstawicieli: Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, Małopolskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Małopolskiego Kuratorium Oświaty, Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, na podstawie sprawozdań uczestników konkursu „Odblaskowa Szkoła” przesłanych w regulaminowym terminie do WRD KWP w Krakowie i opinii Naczelników Wydziałów Ruchu Drogowego właściwych miejscowo Komend Powiatowych / Miejskich Policji przyznały poszczególnym szkołom punkty konkursowe, które stanowiły podstawę do stworzenia poniższego rankingu zajętych miejsc w konkursie.


- Kliknij aby zobaczyć kompletne wyniki - http://malopolska.policja.gov.pl/files/Wyniki%20%20ODBLASKOWA%20SZKO%C5%81A%202012.pdf


35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022