hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2019-09-05

Os. Sienkiewicza. Dwa włamania jednej nocy – okradziono piekarnię i warzywniak.W nocy z 4 na 5 września doszło w Wieliczce, a konkretnie na osiedlu Sienkiewicza do dwóch włamań – okradziono piekarnię oraz warzywniak.


Do włamania doszło w nocy, właściciele sklepów o tym, że dokonano włamania i kradzieży zorientowali się dopiero rano, gdy przyszła pora otwarcia piekarni oraz warzywniaka. Zarówno z piekarni jak i z warzywniaka skradziono kilkaset złotych, jednak straty właściciele obu lokali wycenili łącznie na kilka tysięcy ponieważ złodzieje, aby dostać się do środka zniszczyli m.in. drzwi.

Wielicka policja prosi osoby, które mogły być świadkami tych zdarzeń lub posiadają jakieś informacje, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieliczce. Gwarantowana anonimowość. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 12 289-12-17, 12 289-12-11 lub 997.   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka