hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2019-09-05

Os. Sienkiewicza. Dwa włamania jednej nocy – okradziono piekarnię i warzywniak.W nocy z 4 na 5 września doszło w Wieliczce, a konkretnie na osiedlu Sienkiewicza do dwóch włamań – okradziono piekarnię oraz warzywniak.


Do włamania doszło w nocy, właściciele sklepów o tym, że dokonano włamania i kradzieży zorientowali się dopiero rano, gdy przyszła pora otwarcia piekarni oraz warzywniaka. Zarówno z piekarni jak i z warzywniaka skradziono kilkaset złotych, jednak straty właściciele obu lokali wycenili łącznie na kilka tysięcy ponieważ złodzieje, aby dostać się do środka zniszczyli m.in. drzwi.

Wielicka policja prosi osoby, które mogły być świadkami tych zdarzeń lub posiadają jakieś informacje, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieliczce. Gwarantowana anonimowość. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 12 289-12-17, 12 289-12-11 lub 997.   20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021