hyundai


.


leroymerlin
Opublikowano: 2022-09-30

Osobowość Policyjna 2022 dla policjanta z WieliczkiNa początku tygodniu w krakowskiej siedzibie Oddziału Prewencji Policji odbyło się ślubowanie nowo przyjętych policjantów. Ślubowanie złożyło 100 policjantów w tym 20 kobiet. Również tego dnia Stowarzyszenie im. insp. Marka Woźniczki przyznało statuetki - Osobowość Policyjna, honorujące policjantów, którzy wyróżniają się swoją społeczną i charytatywną działalnością poza służbą.


W tym roku Stowarzyszenie im. insp. Marka Woźniczki po raz pierwszy przyznało statuetki honorujące policjantów za działalność społeczną i charytatywną. Jednym z pierwszych laureatów tego wyróżnienia został st. asp. Paweł Tomasik z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce. Statuetki zostały wręczone przez Magdalenę Balawajder i Mirosława Kmiecika, którzy reprezentowali Stowarzyszenie podczas uroczystości ślubowania policjantów w siedzibie Oddziału Prewencji Policji w Krakowie.


   
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022