carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-04-24

Otwarcie Świetlicy Środowiskowej w Mietniowie - relacja


Uroczystości rozpoczęła Msza Święta w Kościele Parafialnym w Pawlikowicach, po której goście i mieszkańcy wzięli udział w oficjalnym otwarciu z udziałem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Artura Kozioła, Przewodniczącego Rady Miejskiej Tadeusza Lurańca oraz przedstawicieli lokalnego samorządu.

fot. WieliczkaCity.pl

W części artystycznej zaprezentowały się dzieci z Przedszkola Samorządowego w Mietniowie, Zespół Regionalny MIETNIOWIACY oraz Koło Gospodyń Wiejskich ISKRY MIETNIOWA. Sobotnie uroczystości zakończyła biesiada przy akompaniamencie Kapeli Mietniowskiej. Z kolei w niedzielne popołudnie zaprosiliśmy do Świetlicy w Mietniowie naszych milusińskich na pełne humoru przedstawienie teatralne „Żółw i Zając” oraz otwarte zajęcia plastyczne, podczas których tworzyliśmy fantazyjne prace przy użyciu pędzla i farb.

Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć tutaj

CKiT

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022