hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2018-05-09

Paka zwierzaka - podsumowanie„Pieskie życie” oraz „Świat według kota” to tematy spotkań z cyklu Paka zwierzaka, które w naszej bibliotece zainteresowały sporą grupkę najmłodszych miłośników zwierząt.


Wykłady dla dzieci prowadzili specjaliści z przychodni weterynaryjnej Dan Vet z Niepołomic, którzy w niezwykle interesujący sposób opowiadali o naszych pupilach. Podczas spotkań, każdy uczestnik dowiedział się wielu ciekawostek, a także zdobył cenne porady i mnóstwo fachowych informacji dotyczących opieki nad domowymi zwierzakami. Nie zabrakło również dobrej zabawy. Najciekawsza dla dzieciaków okazała się zabawa z użyciem KLIKERA - urządzenia, które ułatwia szkolenie czworonożnych podopiecznych.

Zachęcamy do korzystania z literatury poświęconej właśnie tematyce kotów oraz psów, którą posiadamy w swoich zbiorach. Składamy serdeczne podziękowania Paniom z przychodni Dan Vet z Niepołomic za zaangażowanie w realizowany projekt, oraz ciekawe wykłady dla najmłodszych.

Autor: PW   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka