carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-04-15

Park linowy Xtreme Park rozpoczął sezon 2015


Xtreme Park to miejsce zapewniające niepowtarzalny relaks na łonie natury. Park linowy to system przeszkód zawieszonych miedzy drzewami nad ziemią. Na dwóch trasach o różnym stopniu trudności znajduje się łącznie 35 przeszkód.

fot. xtremepark.pl

Pokonanie trasy to przede wszystkim wspaniała przygoda z dużą dawką pozytywnej adrenaliny. To doskonały pomysł aby w bezpieczny sposób sprawdzić nie tylko swoją kondycję fizyczną ale również umiejętność koncentracji, panowania nad emocjami i pokonania własnych słabości. Nad bezpieczeństwem uczestników zawsze czuwa nasza profesjonalna kadra, która chętnie służy pomocą i udzieli porad na temat sprawnego przejścia tras.

Xtreme Park Linowy to nie tylko atrakcje na wysokościach. Na terenie Parku czekają boiska do gry w kosza, siatkę, korty tenisowe oraz plac zabaw dla najmłodszych. Teren naszego Parku to wspaniałe miejsce na rodzinny wypoczynek, wypad ze znajomymi czy romantyczny spacer. Na przygotowanym miejscu ogniskowym z altaną zorganizujesz nie zapomnianą imprezę!

Po tym jak cały sprzęt pomyślnie przeszedł przeglądy okresowe inauguracja sezonu odbyła się w minioną sobotę 11 kwietnia. Rodzinna rekreacja na wysokim poziomie czeka na Ciebie! Więcej na temat parku, oraz mapkę dojazdową można znaleźć w tym miejscu.

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021