carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-12-30

Patryk z Gdowa przeszedł 5 godzinną operację. Wszystko jest w porządku.


28 października opublikowaliśmy informacje o zbiórce pieniędzy na rzecz Patryka z Gdowa, u którego zdiagnozowano porażenie splotu barkowego.


Cel to zebranie kwoty 35 tysięcy złotych w dość krótkim czasie na operację splotu barkowego w Aachen. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Udało się zebrać potrzebną kwotę, a 17 grudnia Patryk przeszedł 5 godzinną operację w niemieckim St Franziskus Hospital Aachen. Jak możemy przeczytać na profilu Facebookowym: „Wszystko jest w porządku. Pozostają opatrunki i gips na ręce oraz w pasie założony na 6 tygodni. Po tym czasie wracamy do rehabilitacji. Efektywność i poprawę ręki Patryka będzie można ocenić za kilka miesięcy. Dziękujemy za rozpowszechnianie apelu okolicznym portalom (Wieliczka, Gdów, Dobczyce, Łapanów), super były też życzenia wpisywane na SIEPOMAGA.

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021