carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-12-30

Patryk z Gdowa przeszedł 5 godzinną operację. Wszystko jest w porządku.


28 października opublikowaliśmy informacje o zbiórce pieniędzy na rzecz Patryka z Gdowa, u którego zdiagnozowano porażenie splotu barkowego.


Cel to zebranie kwoty 35 tysięcy złotych w dość krótkim czasie na operację splotu barkowego w Aachen. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Udało się zebrać potrzebną kwotę, a 17 grudnia Patryk przeszedł 5 godzinną operację w niemieckim St Franziskus Hospital Aachen. Jak możemy przeczytać na profilu Facebookowym: „Wszystko jest w porządku. Pozostają opatrunki i gips na ręce oraz w pasie założony na 6 tygodni. Po tym czasie wracamy do rehabilitacji. Efektywność i poprawę ręki Patryka będzie można ocenić za kilka miesięcy. Dziękujemy za rozpowszechnianie apelu okolicznym portalom (Wieliczka, Gdów, Dobczyce, Łapanów), super były też życzenia wpisywane na SIEPOMAGA.

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022