carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-09-30

Pieniądze na koncie Natalki pozwalają rozpocząć terapię we Włoszech


Natalka rozpoczęła na początku września ostatni etap leczenia w Polsce - radioterapię. Samo naświetlanie trwa 10 minut - tak codziennie przez 3 tygodnie - bez weekendów.

 
18 września na jej profilu na Facebooku można było przeczytać, że Natalka jest w trakcie drugiego tygodnia naświetlań: "Poza niewyspaniem jest ok. Na dziś wyniki morfologii są w porządku!! Badania kontrolne, które były robione po przeszczepie są pozytywne!!!!"

Najważniejszą informacją jest jednak to że rodzice Natalki od Pani Prof. Balwierz otrzymali informację, że już na początku października mają ustalony termin badań kwalifikacyjnych do przeprowadzenia terapii anty-GD2 we Włoszech! "Nie byłoby to możliwe, gdyby nie Wasza pomoc!" - czytamy na profilu Natalki "Dlatego BARDZO, BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy wsparli nas bezinteresowną pomocą w zbieraniu pieniędzy oraz KAŻDEMU, kto zasilił konto fundacyjne Natalki choćby jedną złotówką." Środki zgromadzone na koncie fundacyjnym Natalki pozwalają rozpocząć terapię we Włoszech. 

"Naszym obowiązkiem - Rodziców, jest zapewnienie bezpieczeństwa finansowego Natalce na cały etap leczenia, którego poza standardem lekarze nie są wstanie określić. Niestety Natalia walczy z rakiem, ale wierzymy, że dzięki WASZEMU Wsparciu będzie jak dawniej."

p.s. na bazarku dla Natalki trwają ostatnie aukcje.

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021