hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-02-05

Pierwsi turyści już zwiedzili kopalnię



4 lutego punktualnie o 10.00 w nadszybiu szybu Daniłowicza pojawili się pierwsi od trzech miesięcy turyści. Zwiedzanie odbywa się w rygorze sanitarnym. Najpierw każdy musi pomyślnie przejść pomiar temperatury i zdezynfekować dłonie. Konieczne są maseczki.


Goście wędrują po Trasie Turystycznej w niewielkich 10-osobowych grupach. Wizyta w Kopalni Soli „Wieliczka” jest bezpieczna (m.in. codzienna dezynfekcja szlaku i windy, częste odkażanie barierek, tam, etc., gęsto rozmieszczone dezynfekatory do rąk), a także komfortowa. Jest czas, by nacieszyć się zabytkowymi podziemiami, przyjrzeć wyrzeźbionym w soli detalom, wypytać o wszystko przewodnika, zrobić wymarzone zdjęcia.

Pierwsi turyści już zwiedzili kopalnię - zobacz zdjęcia



   




Wilson


 







Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka