carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-01-14

Pierwsze spotkanie klubu MAM


Drogie Mamy! Wystartowałyśmy z kolejnym projektem adresowanym właśnie do Was. Klub MAM to nowy pomysł na zagospodarowanie wolnego czasu mamy i dziecka. W miniony wtorek odbyło się pierwsze spotkanie, na którym powstał wstępny plan klubowych spotkań.

Klub MAM w wielickiej bibliotece / fot. PiMBP w Wieliczce

Klub MAM to projekt, który zakłada cykliczne spotkania mam z dziećmi, dwa razy w miesiącu. Jesteśmy otwarte na propozycje tematów spotkań i wiemy, że w kwestii wychowania dzieci z pewnością ich nie zabraknie. Dział dziecięcy naszej biblioteki to nie tylko wypożyczalnia i skarbnica książek, ale również wyjątkowe miejsce, przeznaczone do zabawy. W naszym kąciku możemy animować szereg zabaw z naszymi najmłodszymi czytelnikami, do których chcemy zaprosić również mamy.


.......  Zachęcamy do udziału w spotkaniach wszystkie panie, które z chęcią spędzą czas ze swoją pociechą poza domem, w dobrym towarzystwie, przy kawie i herbatce, w dziale dziecięcym wielickiej biblioteki. Kolejne spotkanie odbędzie się 28 stycznia o godzinie 17:00 w budynku biblioteki. Klub MAM serdecznie zaprasza na bal karnawałowy, mile widziane przebranie.
 

E-booki w wielickiej bibliotece!

 

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022