carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-08-06

Pijani ukradli traktor i pojechali do sklepu - zatrzymali ich mieszkańcy


W niedzielę /03.08.14r./ około godz. 18:25 w Woli Batorskiej mieszkańcy uniemożliwili jazdę nietrzeźwemu traktorzyście.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

Traktor stał na terenie prywatnej posesji. W pewnym momencie właścicielka zobaczyła jak odjeżdża spod domu a w nim siedzących dwóch mężczyzn. Kobieta próbowała ich zatrzymać ale bezskutecznie. Mężczyznom na szczęście nie udało się zajechać za daleko.


.......  Chwilę po tym jak podjechali pod jeden ze sklepów, zostali zatrzymani przez mieszkańców i przekazani w ręce policji. Po zbadaniu na zawartość alkoholu okazało się, że 20-letni kierujący ma 3,33 promila alkoholu a jego 31-letni kolega - 1,1 promila. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Wczoraj obaj usłyszeli zarzut kradzieży ciągnika a kierujący odpowiadał będzie jeszcze za jazdę w stanie nietrzeźwości.  

Poszukiwania sześciolatka, który zniknął z jednej z wielickich posesji

 


Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka