carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-02-07

Planszówki na poddaszu... po raz pierwszy!


W sobotę 1 lutego w Sali na poddaszu wielickiej biblioteki odbył się dzień gier planszowych. Wiedzieliśmy, że gdzieś wśród mieszkańców Wieliczki i okolic są fani planszówek i nie myliliśmy się!

fot. materiały PiMBP w Wieliczce

Są w okolicy wytrawni gracze, którzy godziny spędzają układając strategie pokonywania przeciwników, są również tacy, którzy grają od czasu do czasu, przy okazji, no i oczywiście są tacy, którzy nie grali, ale słyszeli, byli ciekawi i przyszli. Wszystkim przybyłym dziękujemy i mamy nadzieję, że spotkania z planszówkami w Sali na poddaszu będą odbywać się regularnie i będą się cieszyć coraz większym zainteresowaniem.


.......  Kolejne spotkanie już w marcu! Więcej szczegółów podamy już wkrótce.

Dzień gier został zorganizowany dzięki pomocy Marka, Marty i Pauliny - przyjaciół naszej biblioteki, którzy oddali do dyspozycji swoje gry i od początku do końca służyli wszystkim radą i pomocą. Dziękujemy!

[KP]  

Drugi numer „Tablet-ki” jest już w sieci

 


35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022