hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-01-03

Płonie stadnina koni w Gdowie. Na miejscu 10 zastępów straży pożarnej [zdjęcia]Dziś około godziny 16:00 w stadninie koni w Gdowie doszło do pożaru. Ogień pojawił się w części mieszkalnej około 60m2, bezpośrednio przylegającej do stadniny koni.


Cały czas trwa akcja, na miejscu znajduje się 10 zastępów straży pożarnej: OSP Gdów, OSP Winiary, OSP Kunice, OSP Kłaj, OSP Marszowice oraz JRG Wieliczka i policja. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał, na chwilę obecną nie ma też zagrożenia dla zwierzą – poinformował nas dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej PSP Wieliczka – st. kpt. Michał Masternak
Płonie stadnina koni w Gdowie. Na miejscu 10 zastępów straży pożarnej [zdjęcia] - zobacz zdjęcia
fot. OSP Gdów
fot. OSP Gdów
fot. OSP Gdów
fot. OSP Gdów
fot. OSP Gdów
fot. OSP Gdów
fot. OSP Gdów
fot. OSP Gdów
fot. OSP Gdów
fot. OSP Gdów   Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza