hyundai


.


leroymerlin


Opublikowano: 2022-12-06

Pobicie w centrum Wieliczki. Tak kopali 16-latka, że wybili mu zęby.W piątek, 25 listopada w Wieliczce, a konkretnie w Parku Kingi dwóch nastolatków zaatakowało i dotkliwie pobiło 16-latka. Bili i kopali go tak mocno, że poszkodowanemu wybili nawet zęby. Wieliccy policjanci z Wydziału Kryminalnego już po paru minutach od zdarzenia zatrzymali sprawców.


Do napaści na 16-latka doszło w Parku Kingi w Wieliczce około godziny 18:30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń wielickiej policji, 16-latek miał zostać zaatakowano przez dwóch nieznanych mu sprawców. Bili i kopali go po całym ciele, a następnie ukradli mu portfel. Pokrzywdzony 16-latek doznał m.in. skrzywienia przegrody nosowej oraz złamania zębów. Policjanci ustalili, że sprawcy pobicia oddalili się w kierunku centrum miasta. Wieliccy kryminalni udali się we wskazane miejsce i już po kilku minutach zatrzymali sprawców. Okazało się, że rozboju dokonali rówieśnicy pokrzywdzonego, byli to 15 i 16-latek – oboje są mieszkańcami gminy Wieliczka. Usłyszeli już zarzut dokonania rozboju, o ich dalszym losie zadecyduje wielicki sąd.


   
kabaret jurki

Dbaj o zdrowie  
27|01|2023


35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022