hyundai


.mazda

Opublikowano: 2017-06-21

Podczas Festynu Rodzinnego przy kościele św. Sebastiana zebrano ponad 11 tys. zł dla 1,5 rocznej PoliPodczas zorganizowanego w Parafii św. Sebastiana w Wieliczce – Festynu Rodzinnego (11.06.2017) przeprowadzone zostały gry i zabawy, konkursy z nagrodami, pokazy zabytkowych samochodów, karetki i wozu strażackiego, loteria fantowa i aukcja oraz kiermasz „drugie życie książki”, a także rękodzieła wykonanego przez uczniów, rodziców i grono pedagogiczne z Gimnazjum w Dobranowicach.


Całkowity dochód z przeprowadzonych w tym dniu działań – przeznaczony zostaje na wsparcie akcji charytatywnej dofinansowanie operacji serduszka 1,5 rocznej dla Poli Dąbek. Dziewczynka jest podopieczną Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia we Wrocławiu.

Pola urodziła się z wadą serca (Tetralogia Falota) i mimo swojego 1,5 rocznego życia przeszła już 5 operacji. Teraz dostała szansę i zakwalifikowała się do programu - operacja w Niemczech: całkowita korekcja wady. Kwota do zebrania jest duża, czas do końca lipca. Podana suma - to koszt samego zabiegu, , itp. 140 tysięcy złotych.

Podczas Festynu Rodzinnego udało się zebrać 11085 zł i 10 euro.

Kilka dni wcześniej, bo 3 czerwca na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej w Wieliczce zorganizowano „charytatywny sztafetowy bieg maratoński” podczas, którego udało się zebrać ponad 3 tys zł. Więcej o tym wydarzeniu można przeczytać na naszej stronie w tym miejscu.

Natomiast więcej o 1,5 rocznej Pol Dąbek, można znaleźć w tym miejscu. Można tam również wesprzeć zbiórkę na operację serduszka małej Poli.

Podczas Festynu Rodzinnego przy kościele św. Sebastiana zebrano ponad 11 tys. zł dla 1,5 rocznej Poli - zobacz zdjęcia   20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021