carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2010-02-02

Podstolice Ski w Plebiscycie Najlepsza Stacja Narciarska w Małopolsce


12 grudnia ubiegłego roku rozpoczęła się kolejna edycja Plebiscytu "Najlepsza Stacja Narciarska w Małopolsce - bezpiecznie i rozważnie". Natomiast kilka dni temu poznaliśmy wyłonionych przez kapitułę konkursu 63 obiekty narciarskie, które zakwalifikowały się do drugiego etapu. 

Wśród 63 obiektów, które dostały się do drugiego etapu Plebiscytu organizowanego już po raz kolejny przez Samorząd Województwa Małopolskiego, Małopolską Organizację Turystyczną, Polską Organizację Turystyczną, TVP Kraków , Radio Kraków Małopolska i POLSKA oraz Gazetę Krakowską, znalazł się również niedawno otwarty stok narciarski w podwielickich Podstolicach.
 

Nominację zostały przyznane w trzech kategoriach: duże stacje narciarskie, małe stacje narciarskie oraz pojedyncze wyciągi. Zimowy obiekt z Podstolic został zakwalifikowany do kategorii małe stacje narciarskie.

Poniżej zamieszczamy wszystkie obiekty które w tegorocznym konkursie 2009/2010 będą rywalizowały z podstolickim obiektem o miano najlepszej stacji narciarskiej: 


Białka Tatrzańska - Kaniówka
Cieniawa-Ski
Gliczarów Górny - U Steni
Krynica - Henryk
Lubomierz-Ski
Murzasichle-Ski
Nowy Targ - Długa Polana
Paczółtowice - kompleks golfowo-rekreacyjny
Kraków Valley Golf&Country Club
Rabka - Maciejowa-Ski
Rabka Zaryte - Polczakówka
Siemiechów - Jurasówka
Siepraw-Ski
Szczawa - Polanki-Ski
Tylicz - Top-Ski
Krościenko - Na Stajkowej
Poronin - Galicowa Grapa
Rzyki - Czarny Groń
Skomielna - Czarna-Ski
Podstolice - Ski koło Wieliczki
Niedzica - Polana Sosny

 

Głosować na swoją ulubioną stację narciarską można na kilka sposobów. Drogą elektroniczną wypełniając ten formularz konkursowy - http://krakow.naszemiasto.pl/serwisy/stacja%20narciarska%20malopolski/291457,wyslij-formularz,id,t.html lub za pomocą kuponów konkursowych, które będzie można znaleźć w czasie trwania konkursu w Gazecie Krakowskiej. Głosowanie internetowe będzie trwało do 27 lutego bieżącego roku, natomiast kupony konkursowe należy przesyłać pocztą lub osobiście dostarczyć pod adres: Polska - Gazeta Krakowska, al. Pokoju 3, 31-548 Kraków nie później niż do 3 marca 2010 roku.

Plebiscyt zakończy się 12 marca bieżącego roku uroczystą, finałową galą w Ryterskim Raju, który to został zeszłorocznym laureatem tego Plebiscytu w kategorii duża stacją narciarska.

 

 20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021