carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2011-08-29

Podsumowanie Wakacji w Solnym Mieście


Przez całe wakacje mnóstwo dzieci i młodzieży korzystało z zajęć na basenie oraz rozstawionych na patio Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego stołów tenisowych. Na koniec Solne Miasto proponuje im sprawdzenie swoich możliwości w zabawach sportowych.

W związku z tym organizowany jest Wielobój Pływacki oraz Zawody Tenisa Stołowego. Zawody te odbędą się w Solnym Mieście 31 sierpnia 2011 roku. Szkoły podstawowe w zawodach pływackich będą mogły rywalizowały od godziny 11:30 natomiast gimnazja oraz młodzież do 19 roku życia od godziny 14:00. Natomiast pojedynki w tenisie stołowym rozpoczną się o godzinie 9:00 w takich samych kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja oraz młodzież do lat 19. 

Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza