.Opublikowano: 2022-06-13

Pokaz antyterrorystyczny w wielickim parku linowym Xtreme ParkWielkimi krokami zbliża się kolejna edycja pikniku „Bezpieczne Wakacje”, organizowana cyklicznie już od kilku lat w wielickim parku linowym Xtreme Park. I do tego właśnie parku zapraszamy już w najbliższą niedzielę 19 czerwca.


Tegoroczna edycja pikniku „Bezpieczne Wakacje” rozpocznie się w parku linowym Xtreme Park Wieliczka – Grabówki o godzinie 14:00. Jak zawsze przewidziano mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych uczestników imprezy. Wydarzenie to odbywa się we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Wieliczce, dzięki czemu wieliccy policjanci zadbają, aby najmłodsi goście nabyli odpowiednią wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się po drodze czy bezpiecznych zachowań i zabawy podczas zbliżających się wakacji.

Niewątpliwie największą atrakcją tej imprezy będzie pokaz dynamicznego zatrzymania terrorysty przez Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji. To oczywiście tylko jedna z atrakcji, pełny program znajdziecie na zamieszczonym poniżej plakacie.

Piknik „Bezpieczne Wakacje” objął patronatem honorowym Komendant Powiatowy Policji w Wieliczce mł. insp. Mirosław Strach. Partnerem medialnym jest na serwis WieliczkaCity.pl.
   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021