hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-04-30

Policja publikuje wizerunek sprawcy napadu na jubilera w centrum WieliczkiKomenda Powiatowa Policji w Wieliczce publikuje wizerunek poszukiwanego mężczyzny, który 15 marca 2021 r. około godziny 9.15 napadł na zakład jubilerski w Wieliczce. Sprawca przestępstwa wszedł do sklepu pod pozorem zakupu bransoletki po czym rozpylił w kierunku ekspedientki gaz pieprzowy, a następnie zabrał biżuterię o wartości około 50 tys.złotych. Po napadzie oddalił się pieszo w kierunku centrum miasta.


Sprawca jest mężczyzną w wieku około 30 lat, wzroście około 180 cm, Sprawca jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne oczy. W chwili napadu, na głowie miał założoną popielatą czapkę, na twarzy białą maseczkę, ubrany był w kurtkę koloru czarnego, niebieskie jeansowe spodnie, ciemne buty z białą podeszwą marki ,, Nike’’.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat sprawcy, rozpoznają go, prosimy o osobisty kontakt z Komendą Powiatowa Policji w Wieliczce lub kontakt telefoniczny pod nr 478341223 lub 478341211

Zapewniamy anonimowość

KPP Wieliczka

 
Policja publikuje wizerunek sprawcy napadu na jubilera w centrum Wieliczki - zobacz zdjęcia


   
likwidacja szkod komunikacyjnychRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka