hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-05-07

Policjanci oraz strażacy z Wieliczki oddali hołd policjantowi z Raciborza, który zginął na służbieDziś w południe odbył się pogrzeb aspiranta Michała Kędzierskiego z Raciborza, który zginął na służbie. Uroczystości pogrzebowe z udziałem Komendanta Głównego Policji reprezentującego całe środowisko policyjne, odbyły się w Kościele Wniebowzięcia NMP w Raciborzu.


W całej Polsce w geście solidarności, punktualnie o 12:00 policjanci włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe raz oddali honor ku czci Kolegi. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce wraz ze strażakami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieliczce, również uczcili pamięć aspiranta Michała Kędzierskiego z Raciborza.

Policjanci oraz strażacy z Wieliczki oddali hołd policjantowi z Raciborza, który zginął na służbie - zobacz zdjęcia   


Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka