carrefour


.


leroymerlin

Opublikowano: 2020-11-25

Policjanci z Wieliczki zatrzymali do kontroli BMW z trzema mężczyznami. Wszyscy mieli przy sobie amfetaminę, marihuanę oraz mefedron.Kilka dni temu informowaliśmy, że policjanci z Niepołomic podczas kontroli drogowej ujawnili w pojeździe narkotyki – amfetaminę, mefedron oraz tabletki ecstasy. Kolejna kontrola, tym razem przeprowadzona przez policjantów z Wieliczki znów ujawniła środki odurzające w kontrolowanym pojeździe.


Wieliccy policjanci zatrzymali do kontroli samochód. Trzech mężczyzn jadących bmw, posiadało przy sobie marihuanę, amfetaminę oraz mefedron. W trakcie przeszukania ich domów znaleziono kolejne ilości środków odurzających.

21 listopada b.r., policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, zatrzymali do kontroli samochód marki BMW. W pojeździe znajdowali się trzej mężczyźni w wieku 27, 23 oraz 29 lat. Drogówka nie miała uwag co do kierowcy (był trzeźwy) i pojazdu, natomiast policjanci kryminalni podejrzewali, że osoby w samochodzie mogą posiadać przy sobie środki odurzające. Zatem przeszukali pojazd a także przeprowadzili kontrolę osobistą całej trójki. Jak się okaząło, u każdego z nich ujawniono środki odurzające: marihuanę, amfetaminę bądź mefedron. Kierowca oraz pasażerowie zostali zatrzymani, a funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania mężczyzn. W domu 27 –latka policjanci znaleźli słoik z zawartością białego proszku o wadze ponad 136 g. Po wykonaniu badania okazało się że jest to amfetamina. Narkotyki zostały znalezione także w miejscu zamieszkania pozostałej dwójki pasażerów. U 23-latka oraz 29-latka, kryminalni znaleźli pewne ilości amfetaminy oraz mefedronu.
Teraz 27-latkowi za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 23 oraz 29-latkowi, za posiadanie środków odurzających, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Wieliczce.

KPP Wieliczka   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka