.






Opublikowano: 2025-06-04

Półkolonie Letnie w Powiatowym Kampusie Kultury



Aktywnie i Twórczo – tak będą wyglądały Półkolonie Letnie w Kampusie Kultury. Organizator zaprasza do zgłaszania się na turnusy od 30 czerwca 2025 r. do 29 sierpnia 2025 r. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat.


Kampus Kultury zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat na półkolonie letnie w Powiatowym Kampusie Kultury

- Zajęcia plastyczne
- Zajęcia ruchowe
- Zajęcia kreatywne
- Gry sprawnościowe
- Warsztaty z robotyki
- Zajęcia językowe

Wycieczki do Państwowej Straży Pożarnej oraz Tężni Solankowej z wodnym placem zabaw

- Trzy posiłki dziennie
- Zajęcia od poniedziałku do piątku
- Warsztaty, zajęcia językowe, wspólna zabawa

Turnusy: od 30 czerwca do 29 sierpnia
Koszt: 800 zł za turnus

Zapisy: Powiatowy Kampus Kultury
Tel. 12 289 17 94
e-mail: sekretariat@kampuskultury.pl


krakow







Koncert Anny Rusowicz  
Data: 27 lipca 2025
Lokalizacja: Niepołomice

Już 27 lipca w Chatach pod Zamkiem Królewskim w Niepołomicach, w klimatycznej Osadzie Podegrodzie, odbędzie się wyjątkowy koncert plenerowy zatytułowany „Divy Polskiej Estrady”. Wystąpi Anna Rusowicz – jedna z najciekawszych wokalistek polskiej sceny muzycznej wraz z Rafałem Stępniem, znakomitym pianistą i aranżerem.
Koncert Anny Rusowicz
Lato Pełne Kultury  
Data: 20.VII - 31. VIII
Lokalizacja: Niepołomice

Już tego lata dziedziniec Zamku Królewskiego w Niepołomicach stanie się sceną wyjątkowych wydarzeń artystycznych. „Lato Pełne Kultury” to cykl letnich wieczorów pełnych muzyki, tańca i teatru w niezwykłej, historycznej scenerii.
Lato Pełne Kultury