carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-02-05

Pomóż Amelce z Wieliczki - przekaż 1% podatku


Badania histopatologiczne nie pozostawiają złudzeń - Amelka ma złośliwego guza mózgu. Obecnie jest ona poddawana zabiegom chemioterapii, która bardzo wyniszcza organizm. Pomóż jej przekazując swój 1% podatku.

Amelka z Wieliczki

Szansą dla dziecka jest podjęcie leczenia za granicą, gdzie specjalizują się w leczeniu guzów mózgu metodą radioterapii protonowej. To wielka szansa dla Amelki, niestety, jeszcze większe koszty.


.......  W czerwcu ubiegłego roku na Rynku w Krakowie odbyła się akcja "Balonik Marzeń" podczas której uzbierano dla Amelki Raputy z Wieliczki ponad 8000 pln. Jak można pomóc, przede wszystkim poprzez wsparcie finansowe rodziców małej wieliczanki. Istotna informacją jest to iż, osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć od kwoty do opodatkowania 6% dochodu(PIT), a osoby prawne 10% dochodu(CIT).  

Masz problem z PITem? Przyjdź na szkolenie

 

Jak przekazać 1% z podatku?

Wypełniając odpowiednia rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28, 36, 36L, 37, 38),
Należy wpisać numer: KRS:0000037904
W pozycji INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE należy wyraźnie wpisać: 20836 RAPUTA AMELIA


20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021