.


Opublikowano: 2020-01-06

Ponad półtora miliona odsłon WieliczkaCity.pl w 2020 rokuSerwis WieliczkaCity.pl wystartował pod koniec 2009 roku i od 11 lat działa nieprzerwanie, publikując na swoich łamach wszelkiego rodzaju informacje dotyczące zarówno samej Wieliczki jak i całej gminy oraz powiatu wielickiego.


Informacje, najnowsze wydarzenia, galerie zdjęć czy wideorelacje z lokalnych wydarzeń pojawiają się w naszym serwisie od wielu lat, przyciągając z każdym rokiem coraz więcej czytelników. Nie tylko nasz serwis każdego roku notuje coraz większą oglądalność, również nasz profil na Facebook’u z każdym kolejnym rokiem gromadzi coraz więcej zainteresowanych lokalnymi wydarzeniami czytelników. Na chwilę obecną możemy się pochwalić największą liczbą osób w „lokalnym Internecie” na Facebook’u lubi nas już blisko 17 tysięcy osób.

W minionym 2020 roku serwis WieliczkaCity.pl zanotował ponad półtora miliona odsłon, a konkretnie 1 677 945 odsłon. Jest to imponujący wynik – dziękujemy! Cel na 2021? Dwa miliony odsłon.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w Wieliczce i okolicy? Zapraszamy na WieliczkaCity.pl każdego dnia! Zachęcamy do polubienia nas na Facebooku – odwiedź nasz profil oraz do subskrypcji naszego kanału na YouTube - odwiedź nasz kanał. Do zobaczenia!   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022