hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2020-01-06

Ponad półtora miliona odsłon WieliczkaCity.pl w 2020 rokuSerwis WieliczkaCity.pl wystartował pod koniec 2009 roku i od 11 lat działa nieprzerwanie, publikując na swoich łamach wszelkiego rodzaju informacje dotyczące zarówno samej Wieliczki jak i całej gminy oraz powiatu wielickiego.


Informacje, najnowsze wydarzenia, galerie zdjęć czy wideorelacje z lokalnych wydarzeń pojawiają się w naszym serwisie od wielu lat, przyciągając z każdym rokiem coraz więcej czytelników. Nie tylko nasz serwis każdego roku notuje coraz większą oglądalność, również nasz profil na Facebook’u z każdym kolejnym rokiem gromadzi coraz więcej zainteresowanych lokalnymi wydarzeniami czytelników. Na chwilę obecną możemy się pochwalić największą liczbą osób w „lokalnym Internecie” na Facebook’u lubi nas już blisko 17 tysięcy osób.

W minionym 2020 roku serwis WieliczkaCity.pl zanotował ponad półtora miliona odsłon, a konkretnie 1 677 945 odsłon. Jest to imponujący wynik – dziękujemy! Cel na 2021? Dwa miliony odsłon.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w Wieliczce i okolicy? Zapraszamy na WieliczkaCity.pl każdego dnia! Zachęcamy do polubienia nas na Facebooku – odwiedź nasz profil oraz do subskrypcji naszego kanału na YouTube - odwiedź nasz kanał. Do zobaczenia!   Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza