carrefour


.


leroymerlin

Opublikowano: 2020-01-06

Ponad półtora miliona odsłon WieliczkaCity.pl w 2020 rokuSerwis WieliczkaCity.pl wystartował pod koniec 2009 roku i od 11 lat działa nieprzerwanie, publikując na swoich łamach wszelkiego rodzaju informacje dotyczące zarówno samej Wieliczki jak i całej gminy oraz powiatu wielickiego.


Informacje, najnowsze wydarzenia, galerie zdjęć czy wideorelacje z lokalnych wydarzeń pojawiają się w naszym serwisie od wielu lat, przyciągając z każdym rokiem coraz więcej czytelników. Nie tylko nasz serwis każdego roku notuje coraz większą oglądalność, również nasz profil na Facebook’u z każdym kolejnym rokiem gromadzi coraz więcej zainteresowanych lokalnymi wydarzeniami czytelników. Na chwilę obecną możemy się pochwalić największą liczbą osób w „lokalnym Internecie” na Facebook’u lubi nas już blisko 17 tysięcy osób.

W minionym 2020 roku serwis WieliczkaCity.pl zanotował ponad półtora miliona odsłon, a konkretnie 1 677 945 odsłon. Jest to imponujący wynik – dziękujemy! Cel na 2021? Dwa miliony odsłon.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w Wieliczce i okolicy? Zapraszamy na WieliczkaCity.pl każdego dnia! Zachęcamy do polubienia nas na Facebooku – odwiedź nasz profil oraz do subskrypcji naszego kanału na YouTube - odwiedź nasz kanał. Do zobaczenia!   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka