carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-08-05

Poszukiwania sześciolatka, który zniknął z jednej z wielickich posesji


Wczoraj /04.08.14r./ około godz. 12:50 wielicka policja została zaalarmowana, że z terenu podwórka jednej z posesji w Wieliczce zginął 6-letni chłopczyk.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

Rodzina od ponad godziny przeszukiwała dom i zabudowania na terenie działki. Powiadomiono policję. Do akcji poszukiwawczej włączono natychmiast straż miejską, straż pożarną. Została podjęta decyzja o wezwaniu dodatkowych posiłków policji z Krakowa łącznie z użyciem śmigłowca oraz psa tropiącego. Jednak nie doszło do wykorzystania ani psa ani śmigłowca gdyż w międzyczasie chłopiec się odnalazł.  Przed godz. 14:00 dziecko znalazło się schowane na werandzie za kartonem i stertą słoików. Niewykluczone, że chłopiec bawił się w „chowanego” i mógł zasnąć. Został odnaleziony cały i zdrowy. Akcja poszukiwawcza została zakończona.

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka