hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-03-11

Poszukiwany listem gończym zatrudnił się na budowie w WieliczceDzielnicowi z wielickiej komendy podczas patrolu zauważyli 37-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna trafił już do Aresztu Śledczego.


10 marca br., funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych wielickiej komendy, podczas patrolowania miasta zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu wielickiego, który od ponad roku poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Wieliczce do osadzenia go w Zakładzie Karnym. 37-latek został zatrzymany na jednej z posesji w rejonie Ronda Niepodległości, gdzie prowadził prace budowlane. Dzisiaj mężczyzna został doprowadzony do Aresztu Śledczego w Krakowie, gdzie będzie oczekiwał na przewiezienie do Zakładu Karnego w celu odbycia zaległej kary 10 miesięcy pozbawienia wolności.

KPP Wieliczka   
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza