hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-11-28

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: logistyk / magazynierELZAP tojedna z najpopularniejszych firm z międzynarodowym kierunkiem rozwoju, która od kilkunastu lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji mebli oraz wyposażenia wnętrz komercyjnych.


Twoje stanowisko: realizacja i nadzorowanie przyjęcia i wydawania towaru (składowanie i wysyłka towarów) kompletacja przesyłek i pakowanie przesyłek towarów opracowanie dokumentów przewozowych i dokumentów towarzyszących.

Czego potrzebujesz?
Idealny Kandydat potrafi obsługiwać komputer, dobrze odnajduje się w pracy zespołowej i jest zaangażowany w swoje obowiązki.

Dodatkowym atutem jest znajomość programu WMS oraz posiadanie uprawnień UDT.

Co zyskujesz? Ta oferta to możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznej firmie. Oferujemy umowę o pracę. Masz szansę podjąć pracę o najwyższych standardach, w środowisku, w którym panuje bardzo pozytywna atmosfera. Premie. Co powinieneś zrobić? Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie to prześlij nam swoje aktualne CV w języku polskim - nasz email: rekrutacja@elzap.eu

artykuł sponsorowany


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021