carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2013-12-04

Potrącenie w Sułkowie i zatrzymanie za kradzież auta i paliwa


W niedzielę /01.12.13r./ w Sułkowie doszło do potrącenia pieszego. Jak wynika z wstępnych ustaleń, około godz. 1:20 kierujący mercury jadąc od strony Krakowa w kierunku Bochni, potrącił 28-letniego pieszego. Mężczyzna z obrażeniami nogi został zabrany do szpitala. 
Badania pokazały, że miał 1,36 promila. 66-letni kierujący był trzeźwy. Sprawę wyjaśnia policja. Natomiast w dniu 05.11.2013r. do Komisariatu Policji w Niepołomicach zgłosił się krakowianin, któremu tejże nocy około godz. 3:00 skradziono z terenu jego działki w Łysokaniach samochód. Mężczyzna wskazał osobę, która jego zdaniem mogła ukraść auto. Policja ustaliła, że kilkanaście minut później osoba odpowiadająca opisowi tankowała skradziony samochód na jednej z pobliskich stacji.


.......  Policyjne działania doprowadziły do zatrzymania mężczyzny/31 lat/ w środę 27 listopada br. na terenie województwa dolnośląskiego. W piątek 29.11.2013r. oprócz kradzieży samochodu usłyszał zarzuty kradzieży paliwa na terenie Niepołomic, Brzezia i Krakowa jakich dokonał od 5-go listopada br. oraz kradzieży innego samochodu na terenie powiatu krakowskiego.
 

Włamał się do Solnego Miasta i ukradł 20 tys. zł - zobacz portret pamięciowy

 

Mężczyźnie ze względu na wcześniejsze występki jakich się dopuścił, sąd może wymierzyć karę co najmniej pięciu lat pozbawienia wolności.

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021