W niedzielę 20 sierpnia, około godziny 1:00 w miejscowości Niegowić doszło do śmiertelnego wypadku." />
carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2017-08-22

Potrącił pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.W niedzielę 20 sierpnia, około godziny 1:00 w miejscowości Niegowić doszło do śmiertelnego wypadku.


W niedzielę w nocy, 22-letni kierowca, mieszkaniec gminy Gdów potrącił 62-letniego mężczyznę idącego wzdłuż drogi. Mimo reanimacji potrącony mężczyzna zmarł. Jak wykazały badania, sprawca wypadku miał we krwi około 0,5 promila alkoholu. Na miejscu obecne były jednostki: OPS Pierzchów, JRG Wieliczka, OSP Niegowić oraz Pogotowie Ratunkowe i Policja. Czynności prowadził również prokurator.

   Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza