hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-11-22

Potrącił pieszego na „przejściu”, gdy się zatrzymał i wysiadł, aby mu pomóc, sam został potrącony przez inny samochód.Dziś około godziny 17:20 w na drodze krajowej 75 w miejscowości Szarów doszło do poważnego wypadku – dwie osoby trafiły do szpitala.


Do zdarzenia doszło około godziny 17:20 w Szarowie, kierujący samochodem osobowym potrącił mężczyznę przechodzącego przez drogę na przejściu dla pieszych, gdy zatrzymał się aby pomóc poszkodowanemu, sam został potrącony przez inny samochód.

Pierwsi na miejsce zdarzenia przybyli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szarowie i to oni udzielali kwalifikowanej pomocy medycznej do przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego. Obaj poszkodowani mężczyźni zostali przez ZRM zabrani do szpitala. Na miejscu oprócz strażaków z OSP Szarów i ZRM pracowali również strażacy z JRG Wieliczka oraz policja.


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021